Bírósági közvetítők

Keresse az Önhöz legközelebbi bírósági közvetítőt. Hívja a megjelölt bíróságot!

 

Szentandrásiné dr. Fazekas Katalin

Budaörsi Járásbíróságon Kedden 9-12 és 13-15 és Csütörtökön 9-12 és 13-15 óráig szentandrasinefk@budaors.birosag.hu 06/23/420-336

Dr. Solymosi Judit

Dunakeszi Járásbíróság solymosij@vac.birosag.hu 06/27/341-099

Dr. Berecz-Fülöp Emese

Budai Központi Kerületi Bíróság fulopemese@fovarosit.birosag.hu 06/1/391-4930

Dr. Oláh Éva Rita

Budai Központi Kerületi Bíróságon, ügyfélfogadás: csütörtökönként 10-12-ig a III. emelet 314-es szobában

06/1/391-4930

Dr. Varga-Sabján Petra

Budai Központi Kerületi Bíróság vargasabjan@bkkb.birosag.hu 06/1/391-49-30

Dr. Lehel Enikő

Tatabányai Törvényszék, Esztergomi Járásbíróság lehele@esztergom.birosag.hu 06/33/312-988/126

Dr. Veizer Yvette

Debreceni Törvényszék

szerdánként 8-12 óráig

veizery@debrecen.birosag.hu

06/52/526-720 

Dr. Pallagi Orsolya

Debreceni Járásbíróság

keddenként 8-12 óráig

pallagio@debrecenit.birosag.hu 06/52/521-821/348

Dr. Kerekes Szilvia

Debreceni Járásbíróság

keddenként 8-12 óráig

kerekessz@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821/348

Dr. Duró Edit

Debreceni Járásbíróság

csütörtökönként 8-12 óráig

duroedit@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821/369

Dr. Bereczki Péter

Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságon

kedden és csütörtökön 14-16 óráig

bereczkip@debrecenit.birosag.hu 06/52/521-555

Dr. Hegedűs Ildikó

A Püspökladányi Járásbíróságon

keddenként 8-12 óráig

hegedusil@pladány.birosag.hu 06/54/517-069

Dr Vincze-Varga Krisztina

A Hajdúszoboszlói Járásbíróságon

csütörtökönként 8-12 óráig

vinczevk@hszob.birosag.hu 06/52/362-249

Tázlóné dr. Kiss Mónika

Békéscsabai Járásbíróság kissmonika@bekes.birosag.hu 06/66/321-211

Dr. Jámbor Ilona

Békéscsabai Járásbíróság jambori@bcsaba.birosag.hu 06/66/321-211

Dr. Rómer Judit

Orosházi Járásbíróság romerj@oroshaza.birosag.hu 06/68/411-411
Dr. Dusa Diana 

Nyírbátori Járásbíróság

ügyfélfogadás: hétfőnként 9 - 16 óráig

dusad@nyhaza.birosag.hu

06/42/523-800

06/42/524-092

Bernáthné dr. Oláh Edit

Nyíregyházi Járásbíróság bernathneoe@nyiregyhazit.birosag.hu 06/42/524-023

Dr. Hutás Nelli

Nyíregyházi Járásbíróság hutasn@nyiregyhazit.birosag.hu 60/42/523-816

Dr. Polyák Emese

Kisvárdai Járásbíróságon, ügyfélfogadás: hétfőnként 9-16 óráig polyake@kisvarda.birosag.hu 06/45/415-155

Ujjné dr. Bánáti Nikoletta

Zalaegerszegi Járásbíróság

ujjnebn@egerszeg.birosag.hu

30/519-2275

Dr. Kámán Petra

Zalaegerszegi Törényszék kamanp@zalaegerszegit.birosag.hu 06/92/311-375

Dr. Sárompek Csilla

Keszthelyi Járásbíróság sarompekcs@keszthely.birosag.hu 06/83-515-400

Dr. Kaponya Szilvia

Marcali és a Fonyódi Járásbíróságon kaponyas@marcali.birosag.hu 06/85/510-420 / 8-as mellék

Dr. Mátis Judit

Siófoki Járásbíróságon matisj@siofok.birosag.hu 06/84/519-240

Gr. Gálig Péter

Siófoki Járásbíróságon galigp@siofok.birosag.hu 06/84/519-240
Dr. Kollár Gábor Kaposvári Törvényszéken

kollarg@kaposvarit.birosag.hu

06/82/528-010

Dr. Kiss Ildikó

Kaposvári Járásbíróság kissildi@kaposvarit.birosag.hu 06/82/528-060

Dr. Csíkné dr. Dombovari Ágnes

Kőszegi Járásbíróság dombovari@szombathelyit.birosag.hu 06/30/453-0036
Dr. Tauber Ákos Szombathelyi Törvényszék illetékességi területéről, 9700 Szombathely, Petőfi utca 2/a

tauberakos@szombathelyit.birosag.hu

06/94/314-365/ 202

Dr. Őri Zsófia

Szombathelyi Járásbíróság orizs@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/248

Dr. Kustos Anna Zsófia

Szombathelyi Járásbíróság kustosa@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/137
Dr. Kiss Gizella Nagykőrösi és Ceglédi Járásbíróságon Pest megye egész területéről fogad egyeztetés alapján kissg@nkoros.birosag.hu 06/53/351-412

Dr. Mikola Rita

Jász-Nagykun-Szolnok megye területéről a Szolnoki Törvényszéken mikolar@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400

Dr. Molnár Klára

Szolnoki Törvényszék molnarklari@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400

Deméné dr. Demeter Judit

Karcagi Járásbíróság demenej@karcag.birosag.hu 06/59/503-124

Dr. Csete Zsófia

Győri Járásbíróságon hétfőnként 9-11-ig csetezs@gyorvb.birosag.hu 06/96/508-700/756

Dr. Nagy Andrea

Győri Törvényszéken szerdánként 9-11-ig

nagyan@gyorit.birosag.hu 06/96/508-700/602

Dr. Varga Mária

Mosonmagyaróvári Járásbíróságon a 4-es sz. irodában péntekenként 9-11 óráig vargam@movar.birosag.hu 06/96-566-216

Dr. Bikfalvi Gyöngyvér Viktória

Komárom-Esztergom megye területén az Esztergomi Járásbíróságon derko_gy@esztergom.birosag.hu

06/33/312-988/126

Dr. Exner Zoltán

Pécsi Törvényszék illetékességi területén az egész megyéből fogad

exnerz@pecs.birosag.hu 06/72/522-150, mob: 06-30-695-8289

Dr. Fajcsi Tiborné dr. Prekácka Judit

Pécsi Törvényszék illetékességi területéről  prekaczkaj@pecsit.birosag.hu 72/503-500/1523

Dr. Horn Ildikó

Pécsi Törvényszék horni@pecs.birosag.hu 06/72/522-150

Dr. Horváth Beáta

Veszpémi Törvényszék, Veszprém megye egész területén horvathbeata@veszpremvb.birosag.hu 06/20-314-2897

Dr. Rágyanszki György

Pápai Járásbíróság ragyanszkigy@papa.birosag.hu 06/89/313-755

Dr. Kun Györgyi

Bicskei Járásbíróság kungyorgyi@bicske.birosag.hu 06/22/530-166, 06/22/565-444

Dr. Karcagi Vera Lili

Székesfehérvári Törvényszék karcagiv@szekesfehervarit.birosag.hu 06/22/313-336/8059

Dr. Kuti Anett

Székesfehérvári Járásbíróság kutia@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030

Dr. Schieder Katalin

Székesfehérvári Járásbíróság schiederk@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030

Dr. Paulini Márió

Fővárosi Törvényszék

kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu

06/30-98-38-062
Dr. Pócza Judit Fővárosi Törvényszék kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu

06/30-98-38-062

Dr. Tóth Anna Judit

Fővárosi Törvényszék 

06/1/489-29-68
Dr. Havasi Tímea

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

havasitimea@fovarosit.birosag.hu 06/1/458-5401

Jancseczné dr. Kuczik Vera

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jancsecznev@fovarosit.birosag.hu 06/1/346-2100

Dr. Opor Gergely

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság oporg@fovarosit.birosag.hu 06/1/346-2100/7409

dr. Mizsák Georgina

Budai Központi Kerületi Bíróság,ügyfélfogadás: csütörtökönként 10-12-ig a III. emelet 314-es helyiségben mizsakg@bkkb.birosag.hu 06/1/391-4930

Dr. Csiki Gábor

Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság csikig@buda.birosag.hu 06/1/354-6715

Dr. Bazsika Ádám

Budapesti IV. és XV. Kerületi Bíróság bazsikaa@ujpest.birosag.hu 06/1/231-6700

Dr. Paluch Tünde

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság palucht@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333

Dr. Dósa Kinga

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság dosak@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333

Dr. Kun Annamária

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság kunannamaria@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333

Dr. Kecskés Zsófia

Budaspesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság kecskeszs@kispest.birosag.hu  

Dr. Bekes Dalma

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság bekesd@csepel.birosag.hu

06/1/277-0044

06/1/278-7900

Dr. Holló Ágnes

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság holloagnes@csepel.birosag.hu 06/1/277-0044

Dr. Kardos Melinda

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság kardosmelinda@csepel.birosag.hu 06/1/278-5900

Dr. Kálmán Petra

Budapesti XX. XXI. XXIII. Kerületi Bíróság kalmanpetra@csepel.birosag.hu 06/1/278-5900

Dr. Fromm Tünde

Budapesti XX. XXI. XXIII. Kerületi Bíróság frommt@csepel.birosag.hu 06/1/277-0044/6159

Dr. Bródiné dr. Pördi Ágnes

Szegedi Törvényszék brodine@szegedit.birosag.hu 06/62/562-500

Dr. Molnár Mária Julianna

Szegedi Járásbíróság molnarm@szeged.birosag.hu 06/62/562-500

Labanczné dr. Ficsor Adél

Kecskeméti Törvényszék labancznea@kecskemetit.birosag.hu  

Dr. Bújdosó Melinda

Kecskeméti Törvényszék bujdosom@kmet.birosag.hu 06/76/519-519/353

Dr. Thuránszky Nóra Rita

Bajai Járásbíróságon thuranszkyn@baja.birosag.hu 06/79/322-144
Dr Pánczél Rita

Kiskunhalasi Járásbíróságon

panczelr@kkhalas.birosag.hu 06/77/421-444
Benkovicsné dr. Varga Erika Kecskeméti Járásbíróságon a megye egész területéről fogad feleket csütörtökönként 13-16 óráig vargaerika@kmet.birosag.hu

06 76-519-519/156

Dr. Pocsainé dr. Cseuscsák Renáta Miskolci Járásbíróságon cseuscsakr@miskolc.birosag.hu

06/46-815-329

Dr. Theiszné dr. Varró Adrienn

Kazincbarcikai Járásbíróság varroa@miskolcit.birosag.hu 06/48/510-740

Dr. Szabó Bernadett

Ózdi Járásbíróság szabobernadett@ozd.birosag.hu 06/48/570-050

Dr. Tóth Zsófia Judit

Sátoraljaújhelyi Járásbíróság tothzsj@saujhely.birosag.hu 06/47/523-559

Dr. Lőrik Anikó

Balassagyarmati Járásbíróságon  lorika@bgyarmat.birosag.hu 06/35/501-200
Dr. Nagy Ildikó

Székhelye: Egri Járásbíróság

nagyildi@eger.birosag.hu

Tájékoztatás adás, időpont egyeztetés: 06/36/311-611                  

Dr. Papp-Csertyaszki Melinda

Székhelye: Hatvani Járásbíróság

Tájékoztatás adás, időpont egyeztetés: 06/37/341-247

Dr. Murányiné dr. Perbíró Andrea

Székhelye: Egri Járásbíróság

 

drperbiroa@eger.birosag.hu Tájékoztatás adás, időpont egyeztetés: 06/36/311-611       

Dr. Karvas Rita

Fővárosi Ítélőtábla karvasr@fovit.birosag.hu 06/1/268-45-00