Bírósági közvetítők

Keresse az Önhöz legközelebbi bírósági közvetítőt. Hívja a megjelölt bíróságot!

 

Dr. Acsádi Tímea

Gödöllői Járásbíróság acsadit@godollo.birosag.hu

06/1/467-6277

Domjánné dr. Hajzsel Krisztina Váci Járásbíróság és a Dunakeszi Járásbíróság illetékességi területéna Váci Járásbíróságon hétfőnként 8.30 - 9 óráig fogadja a feleket domjanne@budapestkornyekit.birosag.hu

06/27/317-599/30-as m 06/27/511-223/30-06/27/315-240/30-as mellék, haívható: kedden és csütörtökön 8.30 - 9 óráig

Dr. Gerencsér Csaba

Monori Járásábíróság gerencsercs@budapestkornyekit.birosag.hu 06/29/411-734 

Szentandrásiné dr. Fazekas Katalin

Budaörsi Járásbíróságon Kedden 9-12 és 13-15 és Csütörtökön 9-12 és 13-15 óráig szentandrasinefk@budaors.birosag.hu 06/23/420-336

Dr. Mizsák Georgina

Budai Központi Kerületi Bíróságon, ügyfélfogadás: csütörtökönként 10-12-ig a III. emelet 314-es helyiségben mizsakg@bkkb.birosag.hu 06/1/391-4930

Dr. Solymosi Judit

Dunakeszi Járásbíróság solymosij@vac.birosag.hu 06/27/341-099

Dr. Berecz-Fülöp Emese

Budai Központi Kerületi Bíróság fulopemese@fovarosit.birosag.hu 06/1/391-4930

Dr. Oláh Éva Rita

Budai Központi Kerületi Bíróságon, ügyfélfogadás: csütörtökönként 10-12-ig a III. emelet 314-es szobában

391-4930

Dr. Varga-Sabján Petra

Budai Központi Kerületi Bíróság vargasabjan@bkkb.birosag.hu 391-49-30

Dr. Lehel Enikő

Tatabányai Törvényszék, Esztergomi Járásbíróság lehele@esztergom.birosag.hu 06/33/321-988/126

Dr. Dóra Mónika

Tatabányai Törvényszék, Esztergomi Járásbíróság doram@tata.birosag.hu 06/34/487-257/112

Dr. Veizer Yvette

Debreceni Törvényszék veizery@debrecen.birosag.hu

06/52/521-555/167  06/52/521-567

Dr. Pallagi Orsolya

Debreceni Törvényszék pallagio@debrecenit.birosag.hu  

Dr. Kerekes Szilvia

Debreceni Járásbíróság kerekessz@debrecen.birosag.hu  

Dr. Bereczki Péter

Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságon

bereczkip@debrecenit.birosag.hu 06/52/521-555
Dr. Pósa Gergely

A Debreceni Törvényszék illetékességi területén 

posag@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821/ 855
Dr. Tóth Ágoston Debreceni Törvényszék illetékességi területén a Debreceni Járásbíróságon tothagoston@debrecen.birosag.hu 06/52/412-888 és 06/52/521-821

Dr. Hegedűs Ildikó

A Püspökladányi Járásbíróságon hegedusil@pladány.birosag.hu 06/54/517-060

Dr Vincze-Varga Krisztina

A Hajdúszoboszlói Járásbíróságon vinczevk@hszob.birosag.hu 06/52/362-249

Dr. Buzsáki Emőke Nóra

Berettyóújfalui Járásbíróságon buzsakien@bujfalu.birosag.hu 06/54/402-009

Tázlóné dr. Kiss Mónika

Békéscsabai Járásbíróság kissmonika@bekes.birosag.hu 06/66/321-211

Dr. Jámbor Ilona

Békéscsabai Járásbíróság jambori@bcsaba.birosag.hu 06/66/321-211

Dr. Rómer Judit

Orosházi Járásbíróság romerj@oroshaza.birosag.hu 06/68/411-411
Dr. Dusa Diana 

Nyírbátori Járásbíróság

ügyfélfogadás: hétfőnként 9 - 16 óráig

dusad@nyhaza.birosag.hu

06/42/523-800

06/42/524-092

Bernáthné dr. Oláh Edit

Nyíregyházi Járásbíróság bernathneoe@nyiregyhazit.birosag.hu 06/42/524-023

Dr. Hutás Nelli

Nyíregyházi Járásbíróság hutasn@nyiregyhazit.birosag.hu 60/42/523-816

Dr. Polyák Emese

Kisvárdai Járásbíróságon, ügyfélfogadás: hétfőnként 9-16 óráig polyake@kisvarda.birosag.hu 06/45/415-155

Ujjné dr. Bánáti Nikoletta

Zalaegerszegi Járásbíróság

ujjnebn@egerszeg.birosag.hu

30/519-2275

Dr. Sárompek Csilla

Keszthelyi Járásbíróság sarompekcs@keszthely.birosag.hu 06/83-515-400

Dr. Kaponya Szilvia

Marcali és a Fonyódi Járásbíróságon kaponyas@marcali.birosag.hu 06/85/510-420 / 8-as mellék

Dr. Mátis Judit

Siófoki Járásbíróságon matisj@siofok.birosag.hu 06/84/519-240

Gr. Gálig Péter

Siófoki Járásbíróságon galigp@siofok.birosag.hu 06/84/519-240
Dr. Kollár Gábor Kaposvári Törvényszéken

kollarg@kaposvarit.birosag.hu

06/82/528-010

Dr. Kiss Ildikó

Kaposvári Járásbíróság kissildi@kaposvarit.birosag.hu 06/82/528-060

Dr. Csikné dr. Dombovari Ágnes

Kőszegi Járásbíróság dombovari@szombathelyit.birosag.hu 06/30/453-0036
Dr. Tauber Ákos Szombathelyi Törvényszék illetékességi területéről, 9700 Szombathely, Petőfi utca 2/a

tauberakos@szombathelyit.birosag.hu

06/94/314-365/ 202

Dr. Őri Zsófia

Szombathelyi Járásbíróság orizs@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/248

Dr. Kustos Anna Zsófia

Szombathelyi Járásbíróság kustosa@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/137
Dr. Kiss Gizella Nagykőrösi és Ceglédi Járásbíróságon Pest megye egész területéről fogad egyeztetés alapján kissg@nkoros.birosag.hu 06/53/351-412

Dr. Mikola Rita

Jász-Nagykun-Szolnok megye területéről a Szolnoki Törvényszéken mikolar@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400

Dr. Molnár Klára

Szolnoki Törvényszék molnarklari@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400

Deméné dr. Demeter Judit

Karcagi Járásbíróság demenej@karcag.birosag.hu 06/59/503-124

Dr. Csete Zsófia

Győri Járásbíróságon hétfőnként 9-11-ig csetezs@gyorvb.birosag.hu 06/96/508-700/756

Dr. Nagy Andrea

Győri Törvényszéken szerdánként 9-11-ig

nagyan@gyorit.birosag.hu 06/96/508-700/602

Dr. Varga Mária

Mosonmagyaróvári Járásbíróságon a 4-es sz. irodában péntekenként 9-11 óráig vargam@movar.birosag.hu 06/96-566-216

Dr. Bikfalvi Gyöngyvér Viktória

Komárom-Esztergom megye területén az Esztergomi Járásbíróságon derko_gy@esztergom.birosag.hu

06/33/321-988

06/33/313-006

Dr. Exner Zoltán

Pécsi Törvényszék illetékességi területén az egész megyéből fogad

exnerz@pecs.birosag.hu 06/72/522-150, mob: 06-30-695-8289

Dr. Fajcsi Tiborné dr. Prekácka Judit

Pécsi Törvényszék illetékességi területéről  prekaczkaj@pecsit.birosag.hu 72/503-500/1523

Dr. Horn Ildikó

Pécsi Törvényszék horni@pecs.birosag.hu 06/72/522-150

Dr. Bori Beáta

Pécsi Törvényszék borib@pecsit.birosag.hu
06/72/503-500

Dr. Horváth Beáta

Veszpémi Törvényszék, Veszprém megye egész területén horvathbeata@veszpremvb.birosag.hu 06/20-314-2897

Dr. Bazsó Bernadett

Székesfehérvári Törvényszék, Fejér megye egész területén

ügyfélfogadás: a Székesfehérvári Járásbíróságon, minden pénteken 8 és 12 óra között

bazsob@szekesfehervarit.birosag.hu 30/30-77-098

Dr. Kun Györgyi

Bicskei Járásbíróság kungyorgyi@bicske.birosag.hu 06/22/530-166, 06/22/565-444

Dr. Karcagi Vera Lili

Székesfehérvári Törvényszék karcagiv@szekesfehervarit.birosag.hu 06/22/313-336/8059

Dr. Kuti Anett

Székesfehérvári Járásbíróság kutia@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030

Dr. Schieder Katalin

Székesfehérvári Járásbíróság schiederk@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030

Dr. Paulini Márió

Fővárosi Törvényszék

kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu

06/30-98-38-062
Dr. Pócza Judit Fővárosi Törvényszék kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu

06/30-98-38-062

Dr. Tóth Anna Judit

Fővárosi Törvényszék 

489-29-68

Dr. Illés Katalin

Fővárosi Törvényszék illeskatalin@pkkb.birosag.hu  
Dr. Havasi Tímea

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

havasitimea@fovarosit.birosag.hu 458-5401

Jancseczné dr. Kuczik Vera

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jancsecznev@fovarosit.birosag.hu 346-2100

Dr. Opor Gergely

Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság oporg@fovarosit.birosag.hu 346-2100/7409

Dr. Csányi Beatrix

Pesti Központi Kerületi Bíróság csanyibeata@pkkb.birosag.hu 354-6106

Dr. Csiki Gábor

Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság csikig@buda.birosag.hu 354-6715

Dr. Bazsika Ádám

Budapesti IV. és XV. Kerületi Bíróság bazsikaa@ujpest.birosag.hu 231-6700

Dr. Paluch Tünde

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság palucht@kispest.birosag.hu 357-4333

Dr. Dósa Kinga

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság dosak@kispest.birosag.hu 357-4333

Dr. Kun Annamária

Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság kunannamaria@kispest.birosag.hu 357-4333

Dr. Kecskés Zsófia

Budaspesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság kecskeszs@kispest.birosag.hu  

Dr. Bánhegyi Zita

Budapesti XX., XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság  banhegyiz@csepel.birosag.hu

354-6715

Dr. Bekes Dalma

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság bekesd@csepel.birosag.hu

277-0044

278-7900

Dr. Holló Ágnes

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság jolloagnes@csepel.birosag.hu 277-0044

Dr. Kardos Melinda

Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság kardosmelinda@csepel.birosag.hu 278-5900

Dr. Kálmán Petra

Budapesti XX. XXI. XXIII. Kerületi Bíróság kalmanpetra@csepel.birosag.hu 278-5900

Dr. Fromm Tünde

Budapesti XX. XXI. XXIII. Kerületi Bíróság frommt@csepel.birosag.hu 277-0044/6159
Kanyáriné dr. Tuska Mariann Szegedi Törvényszék illetékességi területén  a Szegedi Járásbíróságon, a Tisza L. krt. 2-4. szám alatt szerdán és csütörtökön időpont egyeztetéssel 

tuskam@szeged.birosag.hu

 06/30/790-5760

Dr. Bródiné dr. Pördi Ágnes

Szegedi Törvényszék brodine@szegedit.birosag.hu 06/62/562-500

Dr. Molnár Mária Julianna

Szegedi Járásbíróság molnarm@szeged.birosag.hu 06/62/562-500

Labanczné dr. Ficsor Adél

Kecskeméti Törvényszék labancznea@kecskemetit.birosag.hu  

Dr. Bújdosó Melinda

Kecskeméti Törvényszék bujdosom@kmet.birosag.hu 06/76/519-519/353

Dr. Thuránszky Nóra Rita

Bajai Járásbíróságon thuranszkyn@baja.birosag.hu 06/79/322-144
Dr Pánczél Rita

Kiskunhalasi Járásbíróságon

panczelr@kkhalas.birosag.hu 06/77/421-444
Benkovicsné dr. Varga Erika Kecskeméti Járásbíróságon a megye egész területéről fogad feleket csütörtökönként 13-16 óráig vargaerika@kmet.birosag.hu

06 76-519-519/156

Dr. Pocsainé dr. Cseuscsák Renáta Miskolci Járásbíróságon cseuscsakr@miskolc.birosag.hu

06/46-815-329

Dr. Bokros Andrea Erzsébet

Miskolci Törvényszék illetékességi területén a Miskolci Járásbíróságon bokrosa@miskolc.birosag.hu 06/46/815-329

Dr. Theiszné dr. Varró Adrienn

Kazincbarcikai Járásbíróság varroa@miskolcit.birosag.hu 06/48/510-740

Dr. Szabó Bernadett

Ózdi Járásbíróság szabobernadett@ozd.birosag.hu 06/48/570-050

Dr. Tóth Zsófia Judit

Sátoraljaújhelyi Járásbíróság tothzsj@saujhely.birosag.hu 06/47/523-559

Dr. Lőrik Anikó

Balassagyarmati Járásbíróságon  lorika@bgyarmat.birosag.hu 06/35/501-200
Dr. Nagy Ildikó

Működési területe: Egri Törvényszék, Egri Járásbíróság, Hevesi Járásbíróság

nagyildi@eger.birosag.hu Tájékoztatásadás, időpont egyeztetés keddenként 9-12 óráig: 06/36-311-611/2173-as mellék

Dr. Papp-Csertyaszky Melinda

Hatvani Járásbíróság

06/37/341-247/118

Dr. Murányiné dr. Perbíró Andrea

Egri Járásbíróság

 

drperbiroa@eger.birosag.hu 06/37/505-316

Dr. Ferencz Dóra

Fővárosi Ítélőtábla ferenczd@fovit.birosag.hu 268-45-00

Dr. Karvas Rita

Fővárosi Ítélőtábla karvasr@fovit.birosag.hu 268-45-00