Bírósági közvetítők

Keresse az Önhöz legközelebbi bírósági közvetítőt. Hívja a megjelölt bíróságot!

Szentandrásiné dr. Fazekas Katalin Budaörsi Járásbíróságon Kedden 9-12 és 13-15 és Csütörtökön 9-12 és 13-15 óráig szentandrasinefk@budaors.birosag.hu 06/23/420-336
Dr. Solymosi Judit Dunakeszi Járásbíróság solymosij@vac.birosag.hu 06/27/341-099
Dr. Török Nóra Tatjána Szentendrei Járásbíróság torokn@szentendre.birosag.hu 06/26/311-118
Dr. Berecz-Fülöp Emese Budai Központi Kerületi Bíróság fulopemese@fovarosit.birosag.hu 06/1/391-4930
Dr. Oláh Éva Rita Budai Központi Kerületi Bíróságon, ügyfélfogadás: csütörtökönként 10-12-ig a III. emelet 314-es szobában olaheva@bkkb.birosag.hu 06/1/391-4930
Dr. Varga-Sabján Petra Budai Központi Kerületi Bíróság vargasabjan@bkkb.birosag.hu 06/1/391-49-30
Dr. Lehel Enikő Tatabányai Törvényszék, Esztergomi Járásbíróság lehele@esztergom.birosag.hu 06/33/312-988/126
Dr. Veizer Yvette Debreceni Törvényszék szerdánként 8-12 óráig veizery@debrecen.birosag.hu 06/52/526-720
Dr. Bereczki István Debreceni Járásbíróság bereckii@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821
Dr. Pallagi Orsolya Debreceni Járásbíróság keddenként 8-12 óráig pallagio@debrecenit.birosag.hu 06/52/521-821/348
Dr. Kerekes Szilvia Debreceni Járásbíróság keddenként 8-12 óráig kerekessz@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821/348
Dr. Duró Edit Debreceni Járásbíróság csütörtökönként 8-12 óráig duroedit@debrecen.birosag.hu 06/52/521-821/369
Dr. Bereczki Péter Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságon kedden és csütörtökön 14-16 óráig bereczkip@debrecenit.birosag.hu 06/52/521-555
Dr. Hegedűs Ildikó A Püspökladányi Járásbíróságon keddenként 8-12 óráig hegedusil@pladány.birosag.hu 06/54/517-069
Dr Vincze-Varga Krisztina A Hajdúszoboszlói Járásbíróságon csütörtökönként 8-12 óráig vinczevk@hszob.birosag.hu 06/52/362-249
Dr. Görömbei Sándor Berettyóújfalui Járásbíróság gorombeis@bujfalu.birosag.hu 06/54/400-111
Tázlóné dr. Kiss Mónika Békéscsabai Járásbíróság kissmonika@bekes.birosag.hu 06/66/321-211
Dr. Jámbor Ilona Békéscsabai Járásbíróság jambori@bcsaba.birosag.hu 06/66/321-211
Dr. Papp Zoltán Békéscsabai Járásbíróság pappzo@bcsaba.birosag.hu 06-66/321-211
Bangóné dr. Átol Zsuzsa Gyulai Járásbíróság bangoneaz@gyula.birosag.hu 06/66/562-200/1138
Dr. Rómer Judit Orosházi Járásbíróság romerj@oroshaza.birosag.hu 06/68/411-411
Dr. Dusa Diana Nyírbátori Járásbíróság ügyfélfogadás: hétfőnként 9 - 16 óráig dusad@nyhaza.birosag.hu 06/42/523-800, 06/42/524-092
Bernáthné dr. Oláh Edit Nyíregyházi Járásbíróság bernathneoe@nyiregyhazit.birosag.hu 06/42/524-023
Dr. Hegedüs Kinga Nyiregyházi Járásbíróság hegedusk@nyhaza.birosag.hu 06/42/524-023
Dr. Hutás Nelli Nyíregyházi Járásbíróság hutasn@nyiregyhazit.birosag.hu 60/42/523-816
Dr. Polyák Emese Kisvárdai Járásbíróságon, ügyfélfogadás: hétfőnként 9-16 óráig polyake@kisvarda.birosag.hu 06/45/415-155
Ujjné dr. Bánáti Nikoletta Zalaegerszegi Járásbíróság ujjnebn@egerszeg.birosag.hu 30/519-2275
Dr. Kámán Petra Zalaegerszegi Törényszék kamanp@zalaegerszegit.birosag.hu 06/92/311-375
Dr. Sárompek Csilla Keszthelyi Járásbíróság sarompekcs@keszthely.birosag.hu 06/83-515-400
Dr. Kollár Gábor Kaposvári Törvényszéken kollarg@kaposvarit.birosag.hu 06/82/528-010
Dr. Csíkné dr. Dombovari Ágnes Kőszegi Járásbíróság dombovari@szombathelyit.birosag.hu 06/30/453-0036
Dr. Tauber Ákos Szombathelyi Törvényszék illetékességi területéről, 9700 Szombathely, Petőfi utca 2/a tauberakos@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/ 202
Dr. Őri Zsófia Szombathelyi Járásbíróság orizs@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/248
Dr. Kustos Anna Zsófia Szombathelyi Járásbíróság kustosa@szombathelyit.birosag.hu 06/94/314-365/137
Dr. Kiss Gizella Nagykőrösi és Ceglédi Járásbíróságon Pest megye egész területéről fogad egyeztetés alapján kissg@nkoros.birosag.hu 06/53/351-412
Dr. Mikola Rita Jász-Nagykun-Szolnok megye területéről a Szolnoki Törvényszéken mikolar@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400
Dr. Kóródi Tünde Szolnoki Törvényszék korodit@szolnokvb.birosag.hu 06/56/501-400
Dr. Dobáné dr. Madarász Arebella Szolnoki Járásbíróság madarasza2@szolnokit.birosag.hu 06/56/501-400/3162
Deméné dr. Demeter Judit Karcagi Járásbíróság demenej@karcag.birosag.hu 06/59/503-124
Dr. Csete Zsófia Győri Járásbíróságon hétfőnként 9-11-ig csetezs@gyorvb.birosag.hu 06/96/508-700/756
Dr. Mészáros Ariel Ferenc Győri Járásbíróságon meszarosaf@gyorvb.birosag.hu 06/96/508-700
Dr. Kriston-Puskás Ágnes Győri Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság kriston-puskasa@gyorvb.birosag.hu  
Dr. Varga Mária Mosonmagyaróvári Járásbíróságon a 4-es sz. irodában péntekenként 9-11 óráig vargam@movar.birosag.hu 06/96-566-216
Dr. Bikfalvi Gyöngyvér Viktória Komárom-Esztergom megye területén az Esztergomi Járásbíróságon derko_gy@esztergom.birosag.hu 06/33/312-988/126
Dr. Exner Zoltán Pécsi Törvényszék illetékességi területén az egész megyéből fogad exnerz@pecs.birosag.hu 06/72/522-150, mob: 06-30-695-8289
Dr. Fajcsi Tiborné dr. Prekácka Judit Pécsi Törvényszék illetékességi területéről prekaczkaj@pecsit.birosag.hu 72/503-500/1523
Dr. Horn Ildikó Pécsi Törvényszék horni@pecs.birosag.hu 06/72/522-150
Dr. Horváth Beáta Veszpémi Törvényszék, Veszprém megye egész területén horvathbeata@veszpremvb.birosag.hu 06/20-314-2897
Dr. Vörös-Tóth Éva Ráhel Veszprémi Járásbíróság tothr@veszpremvb.birosag.hu 06/88/590-220, 590-221, 590-222
Dr. Babos-Frang Éva Tapolcai Járásbíróság frange@tapolca.birosag.hu 06/70/514-8026
Dr. Kun Györgyi Bicskei Járásbíróság kungyorgyi@bicske.birosag.hu 06/22/530-166, 06/22/565-444
Dr. Karcagi Vera Lili Székesfehérvári Törvényszék karcagiv@szekesfehervarit.birosag.hu 06/22/313-336/8059
Dr. Kuti Anett Székesfehérvári Járásbíróság kutia@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030
Dr. Schieder Katalin Székesfehérvári Járásbíróság schiederk@szfvar.birosag.hu 36/22-316-336/8030
Dr. Paulini Márió Fővárosi Törvényszék kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu 06/30-98-38-062
Dr. Pócza Judit Fővárosi Törvényszék kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu 06/30-98-38-062
Dr. Tóth Anna Judit Fővárosi Törvényszék Gazdasági Kollégiuma tothanna@fovarosit.birosag.hu 06/1/489-29-68
Dr. Havasi Tímea Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság havasitimea@fovarosit.birosag.hu 06/1/458-5401
Jancseczné dr. Kuczik Vera Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jancsecznev@fovarosit.birosag.hu 06/1/346-2100
Dr. Malik Gábor Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság malikg@kispest.birosag.hu 06/1/430-6532
Dr. Lajos Katalin Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság lajosk@obuda.birosag.hu 06/1/430-6531
Dr. Bazsika Ádám Budapesti IV. és XV. Kerületi Bíróság bazsikaa@ujpest.birosag.hu 06/1/231-6700
Dr. Paluch Tünde Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság palucht@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333
Dr. Dósa Kinga Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság dosak@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333
Dr. Kun Annamária Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság kunannamaria@kispest.birosag.hu 06/1/357-4333
Dr. Holló Ágnes Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság holloagnes@csepel.birosag.hu 06/1/277-0044
Dr. Kardos Melinda Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság kardosmelinda@csepel.birosag.hu 06/1/346-2100
Dr. Kálmán Petra Budapesti XX. XXI. XXIII. Kerületi Bíróság kalmanpetra@csepel.birosag.hu 06/1/278-5900
Dr. Bródiné dr. Pördi Ágnes Szegedi Törvényszék brodine@szegedit.birosag.hu 06/62/562-500
Dr. Hajdú Márta Mária Szegedi Járásbíróság hajduma@szeged.birosag.hu 06/62/562-500
Dr. Bújdosó Melinda Kecskeméti Törvényszék bujdosom@kmet.birosag.hu 06/76/519-519/353
Dr. Thuránszky Nóra Rita Bajai Járásbíróságon thuranszkyn@baja.birosag.hu 06/79/322-144
Dr. Borsi Barbara Kalocsai Járásbíróság borsib@kalocsa.birosag.hu 06/78/462-400
Dr Pánczél Rita Kiskunhalasi Járásbíróságon panczelr@kkhalas.birosag.hu 06/77/421-444
Benkovicsné dr. Varga Erika Kecskeméti Járásbíróságon a megye egész területéről fogad feleket csütörtökönként 13-16 óráig vargaerika@kmet.birosag.hu 06 76-519-519/156
Dr. Herold Anikó Kecskeméti Járásbíróság herolda@kmet.birosag.hu 06/76/519-519

Bangóné dr. Átol Zsuzsanna

Gyulai Járásbíróságon bangoneaz@gyula.birosag.hu 06/66/562-200/1138
Dr. Pocsainé dr. Cseuscsák Renáta Miskolci Járásbíróságon cseuscsakr@miskolc.birosag.hu 06/46-815-329
Béresné dr. Szentgyörgyi Anita Miskolci Járásbíróságon beresnesza@miskolc.birosag.hu 06/46/815-329

Dr. Várady Lilla

Ózdi Járásbíróság varadyl@ozd.birosag.hu 06/48/570-368
Dr. Szabó Bernadett Ózdi Járásbíróság szabobernadett@ozd.birosag.hu 06/48/570-050
Dr. Tóth Zsófia Judit Sátoraljaújhelyi Járásbíróság tothzsj@saujhely.birosag.hu 06/47/523-559
Dr. Lőrik Anikó Balassagyarmati Járásbíróságon lorika@bgyarmat.birosag.hu 06/35/501-200
Dr. Nagy Ildikó Székhelye Egri Járásbíróság nagyildi@eger.birosag.hu 06/36/311-611
Dr. Papp-Csertyaszki Melinda Székhelye: Hatvani Járásbíróság csertyaszkim@hatvan.birosag.hu 06/37/341-247
Dr. Murányiné dr. Perbíró Andrea Egri Járásbíróság drperbiroa@eger.birosag.hu 06/36/311-611
Dr. Karvas Rita Fővárosi Ítélőtábla karvasr@fovit.birosag.hu 06/1/268-45-00
  Szekszárdi Törvényszék birosag@szekszardit.birosag.hu 74/505-800