Integritás felelős kereső

Országos Bírósági Hivatal
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Biró Diána Eszter integritas@obh.birosag.hu
Debreceni Ítélőtábla
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Lencse Balázs +36-52/528-011 LencseB@dit.birosag.hu
Fővárosi Ítélőtába
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Kis Éva +36-1/268-4803 drkiseva@fovitb.birosag.hu
Győri Ítélőtábla
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Mérnyei Szilvia +36-96/520-555 integritas@gyoritb.birosag.hu
Pécsi Ítélőtábla
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Túri Tamás +36-72/533-403 turit@pitb.birosag.hu
Szegedi Ítélőtábla
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Gál Andor +36-62/568-568 GalAndor@szegeditb.birosag.hu
Balassagyarmati Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
dr. Szepesi Ágnes +36-35/501-200 integritas@gyulait.birosag.hu
Budapest Környéki Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Iglódi Máté +36-1/467-6200 IglodiMA@budapestkornyekit.birosag.hu
Fővárosi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Laky Evelin Rea +36-1/354-6747 LakyE@fovarosit.birosag.hu
Gyulai Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Réfi Edit +36-66-562250 integritas@gyulait.birosag.hu
Győri Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Pálfay Szilárd +36-96/508-710 PalfaySz@gyorit.birosag.hu
Kaposvári Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Duduka Attila +36-82/528-228 dudukaa@kaposvar.birosag.hu
Kecskeméti Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Kovács Zoltán +36-76/519-519 KovacsZ4@kecskemetit.birosag.hu
Nyíregyházi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
dr. Lordovics István +36-42/523-817 lordovicsi@nyiregyhazit.birosag.hu
Pécsi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Németh Valéria +36-72/503-500 nemethv@pecsit.birosag.hu
Szegedi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Tóth Katalin Tímea +36-62/562-500 tothk@szegedit.birosag.hu
Székesfehérvári Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Muskovits András +36-22/313-336 (8059 mellék) muskovitsa@szfvar.birosag.hu
Szombathelyi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Tóth-Nagy Csilla +36-94/314-365 TothNCs@szombathelyit.birosag.hu
Veszprémi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Bors Attila +36-88/577-500 Borsat@veszpremit.birosag.hu
Zalaegerszegi Törvényszék
Munkatárs neve Telefonszám E-mail cím
Dr. Polay József +36-92/501-000 polayj@egerszeg.birosag.hu