Bírósági közvetítő kereső

Fővárosi Ítélőtába
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Karvas Rita Fővárosi Ítélőtábla karvasr@fovit.birosag.hu +36-1-268-4500
Balassagyarmati Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Tóth-Juhász Szilvia Balassagyarmati Járásbíróság tothjsz@bgyarmat.birosag.hu +36-35-501-200, +36-30-439-5346
Dr. Lőrik Anikó Balassagyarmati Járásbíróság lorika@bgyarmat.birosag.hu +36-35-501-200
Budapest Környéki Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Szentandrásiné dr. Fazekas Katalin Budaörsi Járásbíróság szentandrasinefk@budaors.birosag.hu +36-23-420-336
Dr. Solymosi Judit Dunakeszi Járásbíróság solymosij@vac.birosag.hu +36-27-341-099
Dr. Malik Gábor Gödöllői Járásbíróság malikg@godollo.birosag.hu +36-28/515-240 (300-as mellék)
Debreceni Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Görömbei Sándor Berettyóújfalui Járásbíróság gorombeis@bujfalu.birosag.hu +36-54-400-111/113
Dr. Kerekes Szilvia Debreceni Járásbíróság kerekessz@debrecen.birosag.hu +36-52-521-821/348
Dr. Pallagi Orsolya Debreceni Járásbíróság pallagio@debrecenit.birosag.hu +36-52-521-821/348
Dr. Bereczki Péter Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság bereczkip@debrecenit.birosag.hu +36-52-521-555
Dr. Kósa Mariann Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság kosama@debrecen.birosag.hu 06-52-521-555/181
Dr. Vincze-Varga Krisztina Hajdúszoboszlói Járásbíróság vinczevk@hszob.birosag.hu +36-52-362-249
Egri Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Nagy Ildikó Egri Járásbíróság nagyildi@eger.birosag.hu +36-311-611
Dr. Papp-Csertyaszki Melinda Hatvani Járásbíróság csertyaszkim@hatvan.birosag.hu +36-37-341-247
Fővárosi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Jancseczné dr. Kuczik Vera jancsecznev@fovarosit.birosag.hu +36-1-346-2100 (7579 mellék)
Dr. Bertalan Judit Budai Központi Kerületi Bíróság bertalanj@kkb.birosag.hu +36 1 391 4930
Dr. Lajos Katalin Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság lajosk@obuda.birosag.hu +36-1-430-6532
Dr. Paluch Tünde Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság palucht@kispest.birosag.hu +36-1-357-4333
Dr. Dósa Kinga Éva Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság dosak@kispest.birosag.hu +36-1-357-4333
Dr. Paulini Márió Fővárosi Törvényszék kozvetitesft@fovarosit.birosag.hu +36-30-983-8062
Dr. Tóth Anna Judit Fővárosi Törvényszék tothanna@fovarosit.birosag.hu +36-1-489-2968
Dr. Csányiné dr. Hajnal Erzsébet Pesti Központi Kerületi Bíróság csanyined@pkkb.birosag.hu +36-1-354-6184
Dr. Majosházi Linda Pesti Központi Kerületi Bíróság majoshazil@pkkb.birosag.hu +36 1 354 6437
Gyulai Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Tázlóné dr. Kiss Mónika Békéscsabai Járásbíróság kissmonika@bekes.birosag.hu +36-66-321-211
Dr. Jámbor Ilona Békéscsabai Járásbíróság jambori@bcsaba.birosag.hu +36-66-321-211
Dr. Papp Zoltán Békéscsabai Járásbíróság pappzo@bcsaba.birosag.hu +36-66-321-211
Bangóné dr. Átol Zsuzsa Gyulai Járásbíróság bangoneaz@gyula.birosag.hu +36-66-562-200/1138
Dr. Rómer Judit Orosházi Járásbíróság romerj@oroshaza.birosag.hu +36-68-411-411
Kaposvári Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Kollár Gábor Kaposvári Törvényszék és Kaposvári Járásbíróság Közvetítői megbeszélések helyszíne: Szent Imre utca 14/A) kollarg@kaposvarit.birosag.hu +36-82-528-010
Dr. Makai Bernadett Katinka Kaposvári Törvényszék, Kaposvári Járásbíróság, Kaposvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság, Fonyódi Járásbíróság makaib@kaposvarit.birosag.hu +36 82 528 060
Dr. Németh Andrea Kaposvári Törvényszék, Kaposvári Járásbíróság, Kaposvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság, Fonyódi Járásbíróság és Siófoki Járásbíróság nemethandrea@kaposvarit.birosag.hu +36 82 528 010
Dr. Vucskics Petra Nagyatádi Járásbíróság, Barcsi Járásbíróság, Marcali Járásbíróság vucskicsp@barcs.birosag.hu +36 82 565-270 +36 82 565-271
Kecskeméti Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Thuránszky Nóra Rita Bajai Járásbíróság thuranszkyn@baja.birosag.hu +36-79-322-144
Dr. Borsi Barbara Kalocsai Járásbíróság borsib@kalocsa.birosag.hu +36-78-462-400
Dr. Benkő Boglárka Kecskeméti Járásbíróság benkob@kmet.birosag.hu +36-76-519-519/156 mellék
Dr. Herold Anikó Kecskeméti Járásbíróság herolda@kmet.birosag.hu +36-76-519-519
Dr. Pánczél Rita Kiskunhalasi Járásbíróság panczelr@kkhalas.birosag.hu +36-77-421-444
Miskolci Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Szűcs Gábor Kazincbarcikai Járásbíróság szucsgabor@miskolcit.birosag.hu +06-48-510-765
Dr. Kavecsánszki Éva Miskolci Járásbíróság kavecsanszkie@miskolc.birosag.hu +36-46-952-920
Dr. Szabó Bernadett Ózdi Járásbíróság szabobernadett@ozd.birosag.hu +36-48-570-372
Dr. Tóth Zsófia Judit Sátoraljaújhelyi Járásbíróság tothzsj@saujhely.birosag.hu +36-47-523-559
Nyíregyházi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Polyák Emese Kisvárdai Járásbíróság polyake@kisvarda.birosag.hu +36-45-415-155
Dr. Dusa Diana Nyírbátori Járásbíróság dusad@nyhaza.birosag.hu +36-42-523-800
Bernáthné dr. Oláh Edit Nyíregyházi Járásbíróság bernathneoe@nyiregyhazit.birosag.hu +36-42-524-023