Bírósági közvetítő kereső

Gyulai Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Bangóné dr. Átol Zsuzsa Gyulai Járásbíróság bangoneaz@gyula.birosag.hu +36-66-562-200/1138
Tázlóné dr. Kiss Mónika Békéscsabai Járásbíróság kissmonika@bekes.birosag.hu +36-66-321-211
Dr. Jámbor Ilona Békéscsabai Járásbíróság jambori@bcsaba.birosag.hu +36-66-321-211
Nyíregyházi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Bernáthné dr. Oláh Edit Nyíregyházi Járásbíróság bernathneoe@nyiregyhazit.birosag.hu +36-42-524-023
Zsírosné dr. László Lívia Nyíregyházi Törvényszék laszlol@nyhaza.birosag.hu +36-42-523-817
Dr. Dusa Diana Nyírbátori Járásbíróság dusad@nyhaza.birosag.hu +36-42-523-800
Dr. Hegedűs Kinga Nyíregyházi Járásbíróság hegedusk@nyhaza.birosag.hu +36-42-524-023
Dr. Hutás Nelli Nyíregyházi Járásbíróság hutasn@nyiregyhazit.birosag.hu +36-42-523-816
Fővárosi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Csányiné dr. Hajnal Erzsébet Pesti Központi Kerületi Bíróság csanyined@pkkb.birosag.hu +36-1-354-6184
Jancseczné dr. Kuczik Vera jancsecznev@fovarosit.birosag.hu +36-1-346-2100 (7579 mellék)
Dr. Bertalan Judit Budai Központi Kerületi Bíróság bertalanj@kkb.birosag.hu +36 1 391 4930
Dr. Majosházi Linda Pesti Központi Kerületi Bíróság majoshazil@pkkb.birosag.hu +36 1 354 6437
Dr. Dósa Kinga Éva Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság dosak@kispest.birosag.hu +36-1-357-4333
Dr. Lajos Katalin Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság lajosk@obuda.birosag.hu +36-1-430-6532
Szekszárdi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Szekszárdi Bírósági Közvetítés birosag@szekszardit.birosag.hu +36-74-505-800
Budapest Környéki Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Szentandrásiné dr. Fazekas Katalin Budaörsi Járásbíróság szentandrasinefk@budaors.birosag.hu +36-23-420-336
Dr. Malik Gábor Gödöllői Járásbíróság malikg@godollo.birosag.hu +36-28/515-240 (300-as mellék)
Kaposvári Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Makai Bernadett Katinka Kaposvári Törvényszék, Kaposvári Járásbíróság, Kaposvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság, Fonyódi Járásbíróság makaib@kaposvarit.birosag.hu +36 82 528 060
Dr. Németh Andrea Kaposvári Törvényszék, Kaposvári Járásbíróság, Kaposvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság, Fonyódi Járásbíróság és Siófoki Járásbíróság nemethandrea@kaposvarit.birosag.hu +36 82 528 010
Dr. Vucskics Petra Nagyatádi Járásbíróság, Barcsi Járásbíróság, Marcali Járásbíróság vucskicsp@barcs.birosag.hu +36 82 565-270 +36 82 565-271
Dr. Kollár Gábor Kaposvári Törvényszék és Kaposvári Járásbíróság Közvetítői megbeszélések helyszíne: Szent Imre utca 14/A) kollarg@kaposvarit.birosag.hu +36-82-528-010
Miskolci Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Szűcs Gábor Kazincbarcikai Járásbíróság szucsgabor@miskolcit.birosag.hu +06-48-510-765
Dr. Kavecsánszki Éva Miskolci Járásbíróság kavecsanszkie@miskolc.birosag.hu +36-46-952-920
Veszprémi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Babos-Frang Éva Tapolcai Járásbíróság frange@tapolca.birosag.hu +36-70-514-8026
Kecskeméti Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Benkő Boglárka Kecskeméti Járásbíróság benkob@kmet.birosag.hu +36-76-519-519/156 mellék
Dr. Borsi Barbara Kalocsai Járásbíróság borsib@kalocsa.birosag.hu +36-78-462-400
Dr. Herold Anikó Kecskeméti Járásbíróság herolda@kmet.birosag.hu +36-76-519-519
Debreceni Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Bereczki Péter Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság bereczkip@debrecenit.birosag.hu +36-52-521-555
Dr. Görömbei Sándor Berettyóújfalui Járásbíróság gorombeis@bujfalu.birosag.hu +36-54-400-111/113
Dr. Kerekes Szilvia Debreceni Járásbíróság kerekessz@debrecen.birosag.hu +36-52-521-821/348
Dr. Kósa Mariann Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság kosama@debrecen.birosag.hu 06-52-521-555/181
Tatabányai Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Bikfalvi Gyöngyvér Viktória derko_gy@esztergom.birosag.hu +36-33-312-988/126
Dr. Kucseba Judit Tatabányai Törvényszék kucsebaj@atabanyait.birosag.hu +36 34 513 100
Szegedi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Bródiné dr. Pördi Ágnes Szegedi Törvényszék brodine@szegedit.birosag.hu +36-62-562-500
Szombathelyi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Csíkné dr. Dombóvári Ágnes Kőszegi Járásbíróság dombovari@szombathelyit.birosag.hu +36-94-314-365
Dr. Kustos Anna Zsófia Szombathelyi Járásbíróság kustosa@szombathelyit.birosag.hu +36-94-314-365/137
Pécsi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Fajcsi Tiborné dr. Prekácka Judit Pécsi Járásbíróság prekaczkaj@pecsit.birosag.hu +36-72-503-500/1523
Dr. Horn Ildikó Pécsi Járásbíróság horni@pecs.birosag.hu +36-72-522-150
Zalaegerszegi Törvényszék
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Kámán Petra Zalaegerszegi Törvényszék kamanp@zalaegerszegit.birosag.hu +36-92-311-375
Fővárosi Ítélőtába
Munkatárs neve Bíróság megnevezése E-mail cím Telefonszám
Dr. Karvas Rita Fővárosi Ítélőtábla karvasr@fovit.birosag.hu +36-1-268-4500